Wigilia Sudeckiego KW 2008

Tradycyjne spotkanie Wigilijne odbędzie się w schronisku Szwajcarka 20 grudnia`08r (sobota) o godz.19.00.

Zarząd opłaca osobom zrzeszonym w Sudeckim KW koszty poczęstunku jaki przygotuje „Bufet Szwajcarka”, osoby towarzyszące płacą 100% w kwocie 20 PLN za zestaw: barszcz, krokiety, pierożki, kawa lub herbata.
Jak zwykle na miejscu możliwy nocleg. Ze względów organizacyjnych i potrzeby rezerwacji noclegów prosimy o pilne potwierdzenie uczestnictwa na adres biuro@sudeckikw.pl – w zgłoszeniu podać ilość osób, rezerwacje noclegów.

Program prezentacji przeźroczy, zdjęć, filmików itp. z wyjazdów górskich, jakie miały miejsce w bieżącym roku, koordynowany jest przez Andrzeja „Sokoła” Sokołowskiego. Wszelkie propozycje i informacje dotyczące projekcji własnych materiałów kierujcie bezpośrednio afalken@o2.pl

Osiągnięcia sportowe 2008
Podczas spotkania Wigilijnego odbędzie się rozdanie nagród za osiągnięcia sportowe członków naszego Klubu w roku 2008. W celu uzyskania kompleksowej wiedzy na temat dokonań w górach prosimy o przesłanie najpóźniej do 10 grudnia wykazów przejść i informacji o innych osiągnięciach związanych ze sportami górskimi. Wzór FORMULARZA do pobrania. Wypełniony formularz wyślij na adres Marka Pisarskiego.

Zarząd SKW

 

Składki roczne SUDECKIEGO KW
Przypominamy wszystkim spóźnialskim o pilnej potrzebie uregulowania zobowiązań i opłacie zaległych składek Klubowych.
Opłaty przyjmuje Zarząd.
Istnieje też możliwość wpłat podczas najbliższego spotkania w Szwajcarce.

Zgodnie z regulaminem uiszczania składek Polskiego Związku Alpinizmu brak wpłaty rocznej składki do kasy Klubu nie zwalnia od przekazania składki na rzecz Polskiego Związku Alpinizmu.
Deklaracje o rezygnacji z członkostwa w SUDECKIM KW Zarząd przyjmuje do 30 grudnia każdego mijającego roku.

Zarząd SKW

 

NOWE LEGITYMACJE SKW
W związku z przygotowywaną zmianą legitymacji klubowych zwracamy się z prośbą o dostarczanie 2 szt. fotografii i zaktualizowanie danych osobowych.

Zarząd SKW