ZEBRANIE SKW: 9 listopada 2022 godz. 18

Klubowe zebranie w środę 9.11.2022 o godzinie 18.00

Cześć, witamy, info do członków i sympatyków Klubu

zapraszamy wszystkich członków i sympatyków SKW na klubowe zebranie w pięknym obiekcie restauracji Staniszówka, na wjeździe do Staniszowa k/ Jeleniej Góry, po lewej stronie.

W super warunkach ( parking na dowolną ilość samochodów) zaczniemy omawiać plany zdynamizowania i uatrakcyjnienia działalności naszej organizacji.

Jest wiele osób nowych, które wniosą swoją pracę i koncepcje działania w Klubie. Musimy to wykorzystać. Wszystko wskazuje na to, że nam się uda.

Omówimy też przygotowania do Wigilii klubowej, która będzie miała miejsce w Jeleniej Górze, 16.12.2022 o godz. 18.00, w restauracji „Relax” przy ulicy 1 Maja 56-60, parter. Informacja o Wigilii klubowej przesyłana będzie odrębnie. Ważne !!! Istnieje obowiązek potwierdzenia uczestnictwa w spotkaniu wigilijnym ze względu na konieczność zamówienia odpowiedniej ilości posiłków.

Prosimy o powiadomienie swoich kolegów o spotkaniu klubowym, gdyż z różnych powodów ta informacja może do nich nie trafić.

Nie musimy płacić za wynajem lokalu, ale dobrze będzie ( wypada) jak każdy zamówi sobie co będzie chciał: kawa, herbata, piwko ( Ci, co nie kierują), lub pełny obiad…..

Jeszcze raz zapraszamy. Przyjdźcie z pytaniami, planami, koncepcjami, oczekiwaniami…..i krytyką!

Za Zarząd
Jan Mikita – Prezes
601556494