Wigilia klubowa 2014

W klimatach późnej jesieni i niestety bezśnieżnie 19 grudnia 2014r odbyło się kolejne, doroczne i podsumowujące rok spotkanie klubowiczów i sympatyków Sudeckiego Klubu Wysokogórskiego.

Zarząd wyróżnił i nagrodził za mijający rok:

Agnieszkę Karkulowską – za działalność wspinaczkową w Śnieżnych Kotłach w zimowym sezonie 2014

Roberta Roga – za działalność w górach wysokich w 2014

Uczestnicy spotkania otrzymali drobne prezenty przygotowane przez Zarząd Sudeckiego KW, Firmę PLAN i sklep SKALNIK Jelenia Góra.

Kolacja przygotowana przez gospodarzy Agroturystyki „TARTAK w Dolinie Bobru” przeciągnęła się do godzin porannych. W trakcie kolacji mieliśmy okazję podziwiać prezentacje przygotowane przez Kazimierza Pichlaka, Roberta Roga, Agatę Nowa & Piotra Dubiela i Konrada Burzawę.
Zachęcamy do gromadzenia materiałów foto i video ze swoich zmagań sportowych, którymi będzie można podzielić się już za rok.

Kolejny raz podziękowaliśmy również kol. Wojtkowi Rybce za ofiarne i bezinteresowne administrowanie klubową WWW.

Galeria foto: Andrzej Chruściel, Jan Mikita, Agnieszka Rosłońska, Maciej Pętlicki

Przypominamy o potrzebie uregulowania zobowiązań i opłacie zaległych składek Klubowych do końca grudnia 2014.

Opłaty proszę kierować na konto z opisem za który rok:

Sudecki Klub Wysokogórski
BGŻ Nr 84203000451110000002998900

Zgodnie z regulaminem uiszczania składek Polskiego Związku Alpinizmu, brak wpłaty rocznej składki przez klubowicza do kasy Klubu nie zwalnia Klubu od przekazania ustalonej składki na rzecz Polskiego Związku Alpinizmu.

Deklaracje o rezygnacji z członkostwa w SUDECKIM KW Zarząd przyjmuje do 31 grudnia każdego mijającego roku. Deklarację można przesłać drogą mailową na adres /biuro/ klubowy.

Zarząd Sudeckiego KW