Klubowa Wigilia 2012 - podsumowanie

14 grudnia 2012r w Chacie Izerskiej w Szklarskiej Porębie Dolnej odbyła się kolejna wigilia klubowiczów i sympatyków Sudeckiego Klubu Wysokogórskiego.

Oprócz gorących życzeń Prezesa i wspólnego przełamania się opłatkiem była to okazja do podsumowania kończącego się roku jak i wyróżnień za osiągnięcia sportowe. Przepyszna kolacja i domowa atmosfera, jaka panuje w Chacie Izerskiej, a to wszystko przeplatane prelekcjami w sali multimedialnej -pozwoliło nam biesiadować po zakończeniu części oficjalnej do godzin porannych.

Zachęcamy do gromadzenia materiałów foto i video ze swoich zmagań sportowych, którymi będzie można podzielić się już za rok.

W tym roku wyróżniliśmy:

Małgorzatę Grabską
za osiągnięcia sportowe we wspinaczce TRAD w sezonie 2012 – dla której nagrodę w postaci liny sportowej ufundowali „Firma Plan” i „SKALNIK Jelenia Góra”

Przemysława Kiecia
za eksplorację i realizację projektów wspinaczkowych w sezonie 2012 – dla którego nagrodę w postaci liny sportowej ufundowali „Firma Plan” i „SKALNIK Jelenia Góra”

Sylwestra Patera i Piotra Dubiela
za aktywność wspinaczkową w sudeckich granitach w sezonie 2012 – dla których nagrodę w postaci bonu towarowego ufundowali „SKALNIK Jelenia Góra” i „Sudecki KW”

Roberta Roga
za osiągnięcia sportowe w narciarstwie wysokogórskim – dla którego nagrodę w postaci bonu towarowego ufundowali „SKALNIK Jelenia Góra” i „Sudecki KW”

Po raz kolejny podziękowaliśmy również kol. Wojtkowi Rybce za ofiarne i bezinteresowne administrowanie klubową WWW.

Zarząd Sudeckiego KW